404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GENÇLER ŞİİR OKUMA YARIŞMASI’NDA BULUŞUYORMilli duygularımızı ve kültürümüzü en iyi şekilde anlatan Türk Müziği, Tiyatro ve Şiir’in yaşatılması, gençlerimiz arasında yaygınlaşmasının sağlanması, benimsenmesi ve gençlerin serbest zamanlarının değerlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençlik Merkezleri Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları gençlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.  
25 Şubat Cumartesi günü saat 11.00’de Piri Reis Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda şiir okuma yarışmasıyla başlayacak olan Karaman il elemelerinde 14-17 ve 18-24 yaş arasında toplam 23 genç yarışacak. Vatan ve bayrak sevgisi konulu dört ayrı kategoride yapılacak olan yarışmada kategorilerinde birinci olan gençler gençlik merkezi tarafından ödüllendirilecek ve 24 Mart tarihinde Eskişehir’de yapılacak olan İç Anadolu Bölge finallerine gitme şansı yakalayacak.
Gençlik Merkezleri Arası Şiir Okuma Yarışması Karaman il elemelerine tüm halkımız davetlidir.
Tarih:25.02.2017 Cumartesi
Yer: Piri Reis Kültür Merkezi
Saat:11.00
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN