404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

HENTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİYunus Emre Spor Salonu’nda düzenlenen küçükler hentbol il birinciliği müsabakaları zorlu ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Sporcuların il birinciliği için ortaya koyduğu performans tribünleri dolduran sporseverler tarafından takdir toplarken, takımlarını desteklemeye gelen öğrencilerin takımlarına yaptıkları tezahüratlar ise renkli görüntülere sahne oldu. 3 gün süren kıyasıya mücadelenin ardından kızlar ve erkekler kategorisinde şampiyon olan Bifa Ortaokulu şampiyonaya damgasını vuran takım oldu.
Bifa Ortaokulu’nun her iki kategoride de şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından erkekler kategorisinde Yunus Emre Ortaokulu ikinci, Anafartalar Ortaokulu ise üçüncü olan takım oldu. Bifa Ortaokulu ayrıca ileri bir tarihte düzenlenecek olan grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde eden takım oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal ve Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan tarafından takdim edildi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN