404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

HER KURUMUN KENDİSİNİ SÜREKLİ OLARAK YENİLEMESİNİ VE GELİŞTİRMESİNİ SAĞLAYACAĞIZİl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Tapsız başkanlığında gerçekleştirildi. 27 Şubat 2017 Pazartesi günü gerçekleştirilen toplantıya vali yardımcıları, kaymakamlar ve il müdürleri katıldı.
Toplantı gündemine ilişkin bilgilendirme yapan Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş, Valilik imza yetkileri yönergesi, kurum brifinglerinin en kısa zamanda valiliğe teslim edilmesi ile yerel ve ulusal basının takip edilmesi konularında bilgiler sundu.
Vali Tapsız, bütün kurumların kendi kurumlarıyla ilgili kurum kimliğini oluşturması, kurum olarak yapılan her işte hesap verebilir ve şeffaf olunması, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde hareket edilmesi, projeli çalışma usulünü benimsemeye özen gösterilmesi, kamu kurum ve kuruluşlarının kamu hizmetlerini yürütürken azami düzeyde birbirine yardımcı olması gerektiğini belirtti.
Toplantıda her kurumun kendisini sürekli olarak yenilemesi ve geliştirmesinin önemini vurgulayan Vali Tapsız, “Bizler kamu görevlileri olarak işimizi en doğru ve en iyi şekilde yapmak zorundayız. Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülerek, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetinin sunulması gerekiyor” dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN