404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

JOLLY TOUR TEMSİLCİLERİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri Jolly Tour temsilcileri ile bir araya gelerek kariyer ve iş olanakları hakkında bilgi edindiler.
Jolly Tour Ankara, İstanbul ve İzmir Bölge Temsilcileri Suat Fazlıoğlu, Ramazan Koparal ve Çağatay Yasin Demirel’in konuşmacı olarak yer aldığı söyleşiyi KMÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı ile Aşçılık Programından çok sayıda öğrenci ilgiyle takip etti.
Söyleşide Jolly Tour yetkilileri firmanın tanıtımını yaparak bu yıl 30’uncu yılını kutlayan firma hakkında öğrencilere bilgi verdiler. Yetkililer, sektörün gerektirdiği çalışma şartları ve imkânlarından bahsederek firmada acente temsilcisi ve otel rehberi olarak görev alacak personelin otel ve misafirler arasında bağlantıyı kuracak kilit kişiler olduğunun altını çizdiler. Yetkililer ayrıca firmalarında çalışan kişilerin çalışma süreleri boyunca edinecekleri tecrübe sayesinde gerek firma içerisinde gerekse başka firma veya alanlarda kariyer ve iş bulma aşamasında avantaj sağlayacaklarını vurguladılar.
Söyleşi, firma yetkililerinin öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplandırmasıyla sona erdi. Söyleşinin ardından firma yetkilileri öğrencilere staj ve iş başvuru formları dağıtarak kendileri ile çalışmak isteyen öğrencilerle birebir görüşme gerçekleştirdiler.   
           
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN