404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN MİLLETVEKİLİ RECEP KONUK’TAN KUNTOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Karaman Milletvekili TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Recep Konuk, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Karaman Milletvekili TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Recep Konuk, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti.İlimiz Milletvekili Konuk’a; Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akca ve beraberindeki misafirler eşlik etti.
İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Sayın Konuk, ilimiz için hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.
Milletvekili Recep Konuk’a ve misafirlere teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu, sanayi ve tarım ürünleri başta olmak üzere birçok alanda gelişmiş düzeyde olan ilimizin ilerleyen günlerde eğitim öğretim başarılarına yenilerini ilave edebilmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağını ifade etti.
Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.
17-02-201717-02-201717-02-2017
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN