404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN SABAH NAMAZI’NDA BULUŞUYORGençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Merkezleri bünyesinde tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak düzenlediği “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” programının Karaman ayağı 24 Şubat 2017 Cuma günü Aktekke Camisinde gerçekleştirilecek.  
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi koordinesinde yapılacak olan projenin üçüncüsü 24 Şubat Cuma günü saat 06.00’da Aktekke Camisinde gerçekleştirilecek. Program öncesi gençlerle hasbıhal edilecek olup, namaz sonrasında Gençlik Merkezleri tarafından katılımcılara çorba ikram edilecek.

Türkiye genelinde büyük ilgi gören proje hakkında bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen,” Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ‘Gençler Sabah Namazında Buluşuyor’  sloganı ile 81 ilde başlattığı sabah namazı buluşmalarının üçüncüsünü bu hafta Aktekke Camisinde yapacağımız program ile gerçekleştireceğiz. Daha öce yapılan programlara vatandaşlarımız ve gençlerimiz büyük ilgi gösterdi. Özellikle gençlerimizin ön saflarda yer alarak programa yoğun ilgi göstermeleri bizleri çok mutlu etti. İnşallah Cuma günü gerçekleştireceğimiz programda da gençlerimizle sabah namazında buluşup ibadetimizi gerçekleştireceğiz. Tüm gençlerimizi ve halkımızı camilerimize bekliyoruz.” diye konuştu.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN