404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN’A YENİ ÜST GEÇİTLER YAPILACAK Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, T.C.D.D. yetkilileri ile bir araya gelerek, Larende alt geçidi ve 82. Yıl Devlet hastanesi-Kızık arasına yapılacak olan 2 adet üst geçitler için koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
    Belediye Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda T.C.D.D. yetkilileri, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve birim müdürlerine Larende alt geçidi ve 82. Yıl Devlet hastanesi ile Kızık arasına yapılması planlanan iki üst geçit projesi hakkında bilgiler verdi.
    Toplantıyı değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Hızlı tren hattı çalışmaları kapsamında bazı bölgelere belediyemiz ve TCDD işbirliği ile yeni alt ve üst geçitler yapılacak. Bunlardan birisi olan Larende alt geçit projesinde, geçtiğimiz günlerde ilk kazma vurularak çalışmalar resmen başladı. Karaman-Ulukışla hızlı tren çalışması içerisinde yer alan bir diğer üst geçit projesi de 82. Yıl Devlet hastanesi ile Kızık arasına uygulanacak. Bu bölgede de 2 ayrı üst geçit kısa zamanda tamamlanarak şehrimizin hizmetine sunulacak. Tren yolunun diğer tarafında kalarak uzun yıllardan beri şehirden kopuk bir şekilde yaşayan Larende, Sümer ve Yenişehir mahallelerimiz yapılacak olan bu alt ve üst geçitler sayesinde şehirle bütünleşmiş olacak" dedi.

  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN