404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ’DE ÜNİVERSİTE GÜVENLİK KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) ‘Üniversite Güvenlik Koordinasyon' toplantısı yapıldı.

Karaman Valisi Süleyman Tapsız ve KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç, İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel, KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Oktay, KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci, Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Müdürü Enver Yazıbaşı ve Emniyet Şube Müdürleri katıldı.

KMÜ Senato Odasında düzenlenen toplantıda, 2016-2017 akademik yılı başlangıcında gerçekleştirilen ‘Üniversite Güvenlik Koordinasyon’ toplantısında ele alınan konu başlıkları değerlendirilerek üniversite öğrencilerinin güvenlik tedbirleri ile ilgili bilgilendirilmesi, üniversiteye ulaşım olanaklarının geliştirilmesi, yurtlarda kalan öğrencilerin ziyaret edilmesi, sorunların çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlarla irtibata geçilmesi, koordinatörlerin görevleri gibi konular ele alındı.


Toplantı, görüş ve temennilerin ardından sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN