404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KURUMLARIMIZ ŞEFFAF VE HESAP VEREBİLİR OLMALIDIRKurumları daha iyi tanımak ve yaptıkları çalışmaları yerinde incelemek için göreve başladığı andan itibaren kurumlara ziyaretlerde bulunan Vali Tapsız, bu ziyaretlerine Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Orman İşletme Müdürlüğü ile devam etti.
Vali Tapsız, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüyle başladığı ziyaretinde İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı ve yetkililer tarafından karşılandı. Burada Müdürlüğün çalışmalarıyla ilgili Vali Tapsız’a bilgiler veren Kaşıkçı, Bakanlığın görev ve sorumluluk alanları içerisindeki sanayiye yönelik teknoloji, araştırma, geliştirme yenilikçilik girişimcilik, verimlilik, ürün güvenliği metalürji ve zorunlu standartlar ve diğer ilgili konularda düzenlenen fuar, kongre seminer, toplantı ve benzeri konularda yapılan etkinlikler hakkında Vali Tapsız’ı bilgilendirdi.
Daha sonra Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Tapsız, İşletme Müdürü Fazıl Cabaroğlu’ndan kurumun faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.
Vali Tapsız, ziyaretlerinde; Kurumlarımızın, insanımıza, doğaya ve çevremize duyarlı, şeffaf ve hesap verilebilirliği ön planda, yerel ve küresel sorumluluk içinde, halkın istekleri ile kültür ve geleneklerine saygılı, ekosistem tabanlı ve çok amaçlı planlamalar yaparak, toplum yararına hakça paylaşım ve halkla ilişkiler ve kamuoyunun bilinçlendirilmesi olan temel değerlerimizi ilke edinerek, hareket etmesinin önemli olduğuna değindi.  

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN