404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

MEMUR-SEN REFERANDUMLA İLGİLİ STARTI VERDİ


Önceki gün kamuoyunda  referandumda EVET diyeceklerini deklare eden Memur Sen Konfederasyonu 81 ilde alanlarda ve sahada olacaklarını beyan ettiler.

Karaman Memur Sen teşkilatı da konfederasyona bağlı bulunan 11 federasyonun ve 3 komisyonun yönetimleriyle anayasa değişikliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı ve niçin evet denilmesi gerektiğini istişare ettiler. 

Bu bağlamda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğretim Üyelerinden  Yard.Doç.Dr.Sefa Usta tarafından anayasa değişikliğiyle ilgili maddelerin müzakere edildiği bir sunum yapıldı. Yapılan program da Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir teşkilat yönetimine ve Sefa Usta'ya teşekkür ederek 16 Nisan'ın bu milletin istiklali ve istikbali için kritik bir tarih olduğunu,  Yeni Türkiye'nin ayağındaki prangalardan kurtulunması noktasında net olarak EVET diyeceklerini ve bunun için herkesin emek sarfetmesi gerektiğini, var güçleriyle çalışıp dezenformasyona fırsat vermeyeceklerini, sosyal medyada da #MemurSeneDavetTercihEvet ve #İşteHedefİşteEvet çalışmalarıyla yoğun bir gündem oluşturduklarını, 81 ilde de gerek konferanslarla gerekse farklı programlarla sahada olacaklarını beyan ederek bunun için ilk olarak pazartesi akşamı Abdurrahman Dilipak bey'in konferansını tertip ettiklerini, süreç içerisinde yapacakları çalışmaları kamuoyuyla paylaşacaklarını dile getirdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN