404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

MEPAŞ’A TEŞEKKÜR MÜ, KAHIR MI?


Medya Ermenek Haber sitesine ulaşan Konyalı takipçilerimizden edindiğimiz bilgiye göre;

Konya ili, Selçuklu İlçesi, Dumlupınar Mahallesinde 2016 yılı Temmuz aylarında başlayan yeraltı kablo döşeme çalışmaları Kasım ayında bitmiş ve evlere yer altından elektrik verilmiş, sonrasında eski sokak direkleri sökülmüş, yeni direkler dikilmiş. Ancak Aralık ayından bu yana Dumlupınar Mahallesinin tüm sokak lambalarına elektrik verilmemiş, sokakları karanlığa bürünmüş. Aralık ve 2017 Ocak aylarında yoğun kar yağışı altında sokaklar karanlık içinde vatandaşın ıstırap içinde sokaklarda yürütülmesine neden olmuştur.
Vatandaşlardan Mepaş’a giden yoğun şikayetlere rağmen Mepaş duyarsız kalarak, bugün, yarın elektrik verilecek şeklinde vatandaşlar oyalanmış, ancak tüm Konya'nın sokaklarında tüketilen elektriğin faturalara yansımasına devam edilmiş.

Bu durumdan şikâyetçi olan vatandaşlar “Mepaş, Dumlupınar Mahallesi sokaklarında elektrik yanmadığı için Dumlupınar mahallesindeki abonelerimizin faturalarınızda indirim yaptık denilmemiştir. 2016 Aralık, 2017 Ocak ve Şubat aylarında sokaklarımız karanlık içinde kaldı ve bizden sokak lambalarının harcadığı enerji gideri faturalarımıza yansımaya devam etti. Şimdi bizim kullanmadığımız elektriğin parası ne olacak? Bu paralar faturalarımızdan düşülecek mi? Şubat ayının 16’sı olmuş ve sokak lambalarımıza enerji verilip sokaklar karanlıktan kurtuldu. Pekâlâ, şimdi bizler Mepaş’a teşekkür mü edelim yoksa kahır mı edelim?” dediler.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN