404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

MÜSİAD’IN YENİ YÖNETİMİNDEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET5 Ocak 2017 tarihinde yapılan Genel Kurulun ardından 2017 - 2019 dönemi için göreve gelen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi Başkanı Ali Osman Cevher ve yönetim kurulu üyeleri Vali Tapsız’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, MÜSİAD Karaman Şubesi Başkanı Ali Osman Cevher teslim aldıkları bu önemli görevdeki amaçlarının insani unsurların yanı sıra piyasanın geliştirilmesi, ilimizin ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına hizmet etmek olduğunu belirterek, Vali Tapsız’a kendilerini kabulünden dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti.
    
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi yeni başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Tapsız, Karaman sanayisi ve tarımının son yıllarda büyük ivme kazandığını, elbirliği ve gönül birliğiyle yapılacak hizmetlerin daha kıymetli olacağını belirtti.    
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN