404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

NEÜ'LÜ AKADEMİSYENLER VE SADAM ÜYELERİNDEN KMÜ REKTÖRÜ AKGÜL'E TEBRİK ZİYARETİ


Necmettin Erbakan Üniversitesinden (NEÜ) dekan, dekan yardımcıları ve müdürler ile Selçuklu Akademik Düşünce ve Araştırma Merkezi (SADAM) üyeleri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ü makamında ziyaret etti.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Altıntaş, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Özdemir, Ereğli Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hidayet Oğuz, Seydişehir Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Arıkan, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Coşkun, BAP Koordinatörü Prof. Dr. Selman Türker, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fikret Akınerdem; Selçuklu Akademik Düşünce ve Araştırma Merkezi üyeleri ve bir grup NEÜ öğretim üyesiyle birlikte Rektör Akgül'e tebrik ziyaretinde bulundular.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Akgül'e hayırlı olsun temennilerini ileten akademisyen ve araştırmacılar, yeni görevinde kendisine başarılar dilerken Rektör Akgül de Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere getirmek için tüm adımları atmaya hazır olduklarını dile getirdi.
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN