404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

POTADA ŞAMPİYON ÖZEL BABAOĞLU!Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen küçükler basketbol il birinciliği müsabakaları Özel Babaoğlu ve İmaret Ortaokulları arasında oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.
Renkli ve çekişmeli bir mücadeleye sahne olan final müsabakasında muhteşem bir performans sergileyen potanın devleri tribünlerde yerlerini alan basketbol severlere heyecan dolu bir final maçı izleme fırsatı sundu. Karaman ili hakemlerinin görev aldığı müsabakalar sonunda şampiyonluk ipini Özel Babaoğlu Ortaokulu göğüslerken, İmaret Ortaokulu ise ikinci olma başarısı gösteren takım oldu.

Küçükler basketbol il birinciliği müsabakaları sonunda 2016-2017 sezonu şampiyonu Özel Babaoğlu Ortaokulu ayrıca grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde eden takım oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Semiha Altunsoy tarafından takdim edildi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN