404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

RECEP KONUK; “KENT KONSEYİ, FARKLI FİKİRLERİ BİR ARAYA GETİREREK KARAMAN’IN KALKINMASINA ÖNCÜLÜK EDİYOR”


Karaman Belediyesi Kent Konseyi toplantısı TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’un da katılımıyla gerçekleştirildi. Kent Konseyi’nin faaliyetlerini önemsediğini belirten Recep Konuk, Karaman Kent Konseyi’nin, farklı fikir ve görüşleri bir araya getirerek kalkınma noktasında en doğru kararın verilmesini sağladığını ifade etti.


RECEP KONUK; “ ’ORTAK PAYDA KARAMAN’ DİYEBİLMEK ÖNEMLİDİR”
Karaman Kent Konseyi binasında gerçekleştirilen toplantıya; TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, daire müdürleri, Kent Konseyi üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda, Karaman’da hayata geçirilen projeler, sosyal, ekonomik ve kültürel alandaki gelişmeler ve devam eden yatırımlar ele alındı. Toplantıda konuşan Recep Konuk, "insan fıtratı gereği farklı görüşlere, farklı düşüncelere sahip olabilir ama Karaman’ın gelişmesinde, kalkınmasında gerçekten ’Ortak Payda Karaman’ diyebilmek önemlidir. Kent Konseyini bu noktada gerçekten önemsiyorum. Farklı fikir ve görüşleri bir araya getirerek kalkınma noktasında en doğru kararın verilmesi sağlanıyor” dedi. 

KONUK; “KARAMAN GELİŞMEYE AÇIK BİR İL”
Recep Konuk, katılımcıların da farklı konularda görüşlerini paylaştığı toplantıda şu ifadelere yer verdi. “Bu tür toplantılarla kent konseyimizin farklı görüşlerdeki üyeleri ve vatandaşlarımızla bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Karaman sosyal ve kültürel anlamda gelişmeye açık ve taze bir il. Geçmişi çok derin ve köklü bir kent. Bir kentin geleceğine yönelik sağlıklı adımların atılabilmesi için istişare ve koordinasyon çok önemlidir. Görüş sahibi olmak en büyük kıymettir ve ideoloji sahibi olmak insan olmanın bir vasfıdır. Farklı görüşlerin bir arada bulunduğu Kent Konseyi aracılığı ile Karaman için güzel çalışmaların yürütüldüğüne inanıyorum. Bu anlamda bizler de yapılan bu çalışmalara elimizden gelen katkıyı veriyoruz.”

KONUKSEVEN; “AMACIMIZ KARAMAN’IN KALKINMASI”

Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ise “Bizler Kent Konseyine gönül vermiş bireyler olarak her zaman “Ortak Paydamız Karaman” sloganıyla çalışmalarımıza yön verdik. Bu düsturla çalışmalarımız bizi farklı görüşlere sahip olsak bile bir noktada buluşturdu. Amacımız ilimizin kalkınması için her alanda çalışmalar yürütmektir. İşte tam bu noktada sizlerle Kentimizin sosyal, ekonomik ve kültürel sorunlarını konuşmak üzere bir araya geldik. Fikir ve görüşleriniz kentimizin kalkınması adına yürütülen çalışmalarımıza ve oluşturulacak yeni projeler için faydalı olacağını düşünüyorum” diye konuştu. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN