404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

SARIVELİLER’DE 23. KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİSarıveliler Belediyesi-Sar-Der ve Türk Kızılay’ı iş birliği ile her yıl olduğu gibi bu yılda ortaklaşa düzenlenen 23. Kan Bağışı Kampanyası 17 Şubat 2017 Cuma günü 11.00-16.30 Saatleri arasında Belediyemiz Konferans Salonunda gerçekleşti.
Kan bağışı kampanyası öncesi Türk Kızılay'ı Konya Kan Merkezi yetkilileri Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur’u makamında ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Türk Kızılayı'nın çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer, Kızılay'a sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Samur’ a teşekkür edip, plaket tam ettiler.
Kan vermenin sosyal bir sorumluluk olduğunu kaydeden Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, kendisi de kan vererek, kampanyaya destek verdi.
Kampanyada yaklaşık 23 ünite kan temin edildi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN