404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ŞEHİT MUHAMMED YALÇIN KIZ ANADOLU LİSESİNDEN VALİ TAPSIZ’A ANLAMLI ZİYARETVali Süleyman Tapsız, 15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız Anadolu Lisesi Müdürü Alime Kaya ve bir grup öğrenciyi kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Alime Kaya, okulun çalışmaları ve yıllık olarak çıkarılan Osmanlı Türkçesi gazetesinin içeriği hakkında Vali Tapsız’a bilgiler verdi. Okul öğrencileriyle de bir süre sohbet eden Vali Tapsız, okul yönetiminin öğrencilerle birlikte çıkardığı gazeteyi çok beğendiğini ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Gazetenin 4. sayısı için “15 Temmuz Darbe Girişimi” konusunda röportaj veren Vali Tapsız, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminde canlarını bu ülkenin bağımsızlığına adayan şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere ise minnet ve şükranlarını sundu. Türk Milletinin bu aziz vatan evlatlarını yüreklerine gömdüğünü belirterek, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi sonrasında şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımızın Türk milletinin gönlünde asla unutulmayacak derin izler bıraktığını ifade etti.
Röportajın ardından Okul Müdürü Alime Kaya ziyaret anısına Vali Tapsız’a “Osmanlı Türkçesi” adlı gazetenin ilk sayısını sembolize eden tablo hediye etti.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN