404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ÜNİVERSİTE GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDIKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Tapsız’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Duran Kabaağaç, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Oktay, İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel, KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Müdürü Enver Yazıbaşı, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.
Bir önceki güvenlik toplantısında alınan kararların ve güvenlik konularının değerlendirildiği toplantıda, üniversitede eğitim gören öğrencilerin güvenli ve sağlıklı bir ortamda eğitim – öğretimlerine devam edebilmeleri için ilgili kurumların da katılımıyla alınması gereken tedbirler görüşüldü.
İlimizin huzuru ve güvenliğinin tesis edilmesinde tüm birimlerle ortak hareket edildiğini dile getiren Vali Tapsız, üniversiteler başta olmak üzere tüm okullarımızda eğitim - öğretim yılının sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde devam etmesi için gereken tedbirleri aldıklarını ve almaya devam edeceklerini söyledi.
Sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenerek üniversitenin kamu kurum ve kuruluşları ile halkla kaynaşmasının önemli olduğu vurgulanan toplantıda, geçen eğitim - öğretim yılının sorunsuz geçmesi nedeniyle yetkililere teşekkür eden Vali Tapsız, kampüs içinde bulunan kütüphane ve sosyal alanlardan sivil vatandaşların da yararlanabilmesinin önemli olduğunu ifade etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN