404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYORVali Süleyman Tapsız gerçekleştirdiği sürpriz ziyaretlerle vatandaşların evlerine konuk oluyor.
Konuk olduğu evlerde sıcak bir ilgiyle karşılanan Vali Tapsız’ın sürpriz ziyaretleri aileleri de mutlu ediyor. Samimi bir ortamda gerçekleşen aile ziyaretlerinde Vali Tapsız, bir yandan  ailenin ikram ettiği çayını yudumlarken bir yandan da aile üyeleriyle hoş sohbetler gerçekleştiriyor.
Gerçekleştirdiği ev ziyaretleriyle insanların gönüllerinde yer edinen Vali Tapsız, konuk olduğu ailelerin sorunlarını dinleyerek dertlerine ortak olmaya devam ediyor. Hane halkının küçük fertleriyle de yakından ilgilenen Vali Tapsız, onları da ihmal etmeden verdiği hediyelerle çocukların küçük dünyalarında büyük mutluluklar bırakıyor.
Karaman Valisini ağırlayan aile, hane-i saadetlerini ziyaret eden Vali Tapsız’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN