404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ’TAN POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİVali Süleyman Tapsız, dün akşam gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve tedavileri tamamlandıktan sonra taburcu edilen Polis Meslek Yüksekokulu öğrencilerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Karaman POMEM Müdürü Ramazan Engin Öztürk’ten yaşanan olay hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Geçmiş olsun ziyaretinin ardından okul öğrencileriyle bir süre sohbet eden Vali Tapsız, polislik mesleğinin onurlu ve kutsal bir meslek olduğunu belirterek, polislerin ülkemizin birlik ve beraberliğinin devamı, devletin ve milletin sarsılmaz bütünlüğünün muhafaza edilmesinin yanı sıra vatandaşların can ve mal güvenliğinin tesis edilmesinde önemli bir rol oynadığını söyledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN