404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİSİ TAPSIZ GENEL SEKRETER DR. HASAN ARSLAN’I ZİYARET ETTİ


Karaman Valisi Süleyman Tapsız Genel Sekreter Dr. Hasan Arslan’a makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. 
İlimizdeki sağlık hizmetlerinin daha kaliteli hale getirilmesine ve kurumlar arası işbirliğine önem verdiklerini bildiren Karaman Valisi Süleyman Tapsız sağlık hizmetindeki kalitenin artması için tüm ülke genelinde olduğu gibi İlimizde de değişimler yaşandığını ifade etti.
Karaman Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Fatih Kutsal’ın da hazır bulunduğu ziyarette özellikle Ağız Diş Sağlığı Merkezinin taşınması için planlanan hazırlıklar, yapılan tadilat ve onarım çalışmaları ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu. 
Genel Sekreter Dr. Hasan Arslan, Vali Süleyman Tapsız’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iyi niyet dilekleri için kendisine teşekkür etti. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN