404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VERGİ HAFTASI BAŞLADIVali Süleyman Tapsız, Vergi Haftası nedeniyle Defterdarlık personelini makamında kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete, Defterdar Vekili Recep Sümer ve beraberindeki heyet katıldı. Defterdar Vekili Sümer ziyarette, Vali Tapsız’a kurum çalışmaları ve Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi.
Bu yıl 28. kutlanan Vergi Haftası’nın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Vali Tapsız, Vergi Haftası nedeniyle kurum çalışanlarını tebrik etti.
Verginin önemine vurgu yapan Vali Tapsız konuşmasına şöyle devam etti. “Tüm kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı ve daha etkin bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için Devletimizin gerekli olan başlıca gelir kaynağı şüphesiz vergi gelirleridir. Ülkemizin kalkınması, kamu hizmetlerinin vatandaşa daha etkin şekilde ulaşması ve gelecek nesillerin daha müreffeh bir ortamda yaşaması, ödenen vergiler ile sağlanacaktır. Vergi Haftası münasebetiyle vatandaşlarımızın Vergi Haftası'nı kutluyor, tüm kişi ve kuruluşlarımıza da, kazançlarının bir bölümünü vergi olarak ödemenin huzuru içinde, sağlıklı ve hayırlı bol kazançlı yıllar temenni ediyorum” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN