404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ


18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıl dönümünde İlçemizde yapılan törenle kutlandı.
Tören ilk olarak Atatürk Anıtı’na protokol sırasına göre çelenklerin konması ile başlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Şehit Babası Hüseyin Hancı’ nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra tören sona erdi.

Törene İlçe Kaymakamımız Mesut Tabakcıoğlu, Garnizon Komutanı Per. Yüzb. Servet Kaya, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yücel, kurum ve kuruluş amirleri, siyasi parti temsilcileri, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 102. Yılı Kutlandı.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 102. Yılı kutlama programı Ermenek Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde yapılan proğram ile devam etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program,  daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirler ile devam etti. Ermenek Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerince hazırlanan tiyatro gösterisinden sonra, dereceye giren öğrencilere protokolce  ödüllerin  verilmesi ile program son buldu.

Programa İlçe Kaymakamımız Mesut Tabakcıoğlu, Garnizon Komutanı Per. Yüzb. Servet Kaya, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yücel, kurum ve kuruluş amirleri, siyasi parti temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler, öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN