404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ KARAMAN KADIN KOLLARI 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ COŞKULU BİR KALABALIKLA KUTLADI


AK Parti Kadın Kolları’nın düzenlediği program; AK Parti  İl Başkanı Nazmi Ünlü, Milletvekilleri Recep Konuk ve Recep Şeker, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akca, İl Teşkilat Başkanı Osman Aydın, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi hanımefendi ve Karamanlı hanımların katıldığı program Otağ Öğretmenevi Tesislerinde gerçekleşti.
Kadın Kolları Başkanı Sn. Ümit Gülin Göksoy’un açılış konuşmasıyla başlayan programda başkan Göksoy: “AK Parti iktidarları, anne-çocuk sağlığından, kız çocuklarının okullaşmasına, kadına yönelik şiddetle mücadeleden, iş hayatında ayrımcılığı önlemeye yönelik düzenlemelere, kadına yönelik pozitif ayrımcılık ilkesinin anayasa ile güvence altına alınmasında kadının en temel haklarını kullanmasında önünü tıkayan özel kamu alanı ayrımının sonlandırılmasına kadar pek çok düzenlemeyi yürürlüğe koymuş, kadın meselelerinde ciddi mesafe kat etmiştir.” dedi.
Kadını ne ekonomiden ne sosyal hayattan ne dış politikadan ne eğitimden ne de sağlık politikalarından ayrı düşünülemeyeceğini belirten Kadın Kolları Başkanı sözlerine şöyle devam etti: “Kadınlar olarak bizim ve çocuklarımızın yaşamlarını etkileyecek süreçlere kayıtsız kalamayız. Önümüzde milletimizin ve ülkemizin geleceğini ilgilendiren bir halk oylaması bulunmaktadır. Bizler, bu topraklar için devletinin bekası, çocuklarının aşı, ekmeği için kanını, canını ortaya koymaktan çekinmeyen Anadolu kadınının evlatlarıyız. Bu inançla ‘ Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları’ olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü en içten duygularımla kutlarım” dedi.
Başkan Göksoy 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anarak konuşmasını tamamladı.
Hanımlara günün anlam ve önemine ithafen Türk bayrağı ve karanfil dağıtıldı.
12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy ve tüm şehitlerin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Program AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve milletvekillerinin konuşması ve ardından toplu fotoğraf çekimleriyle son buldu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN