404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AV YASAĞI BAŞLADI


17 Mart 2017 Cuma günü İlimiz İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri ve İl Jandarma Komutanlığına av yasakları ve amatör balıkçılık konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Baran Yavuz YÜREKLİ, İl Jandarma Komutanlığından ve İlçe Müdürlüklerimizden konu sorumlusu personeller katıldı.
İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında Su Ürünleri Mühendisleri Rabia UYSAL ve Ahmet ÖZAYDIN tarafından katılımcılara bilgiler verildi. Toplantıda Su Ürünleri Mühendisi Rabia UYSAL yaptığı sunumunda iç sularda amatör balıkçılara av yasağı dışındaki dönemlerde sadece 3 iğneli 4 olta takımıyla 12 iğne ile avcılığın serbest olduğu, av yasağının olmadığı dönemlerde uyuşturucu, bayıltıcı her türlü kimyasallar ile patlayıcı, bomba, tüfek, zıpkın, tırıvırı, elektrik, elektroşok ve tüp gibi aletlerle avlanmanın yasak olduğunu belirterek, Karaman İlinde sazangillerde av yasağının 15 Mart-15 Haziran tarihleri arasındaki 3 aylık dönemi kapsadığını ifade etti. Toplantı katılımcılardan gelen soruların cevaplanması ile sona erdi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN