404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇALIŞKAN VE EKİBİ VİRANŞEHİR'DE            Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve beraberindeki heyet, kardeş belediye Viranşehir de Kaymakam Ömer Çimşit'i makamında ziyaret etti.
            Viranşehir Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarete; Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcısı Duran Karaağaç, Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Sarı, Beytullah Karakaş, Ahmet Kapar, Reşit Kızıldeniz ve daire amirleri ile Viranşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Aslan Çiftçi ve Müslüm Demir katıldı.
            Ziyarette, Viranşehir Belediyesi ile kardeş belediye olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ortak projeler üreterek Viranşehir'i daha da güzelleştireceklerini ifade etti.

            Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN