404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇELİK: MESELE PARTİ MESELESİ DEĞİL


Konya’daki genç STK başkanları ile biraraya gelen AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik, meselenin parti meselesi değil, ülke meselesi olduğunu dile getirdi
AK Partı Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik ve il gençlik kolları yönetim Genç STK’lar ile biraraya geldi. Birçok STK başkanının katıldığı ve Kılıçarslan Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen programda, 16 Nisan halk oylaması ile ilgili istişare edildi.
Meselenin parti meselesi olmadığını, ülkenin geleceğinin söz konusu olduğunu dile getiren Başkan Muhammed Said Çelik, “16 Nisan ülkemiz için son derece kritik bir tarih. Anayasada tarihi değişiklikler olacak ve sistemimiz değişecek. Sistemle birlikte ülkemizde olumlu anlamda büyük reformlar gerçekleşecek” dedi.
ÜLKEMİZİ DAHA DA KALKINDIRACAK BİR SİSTEM GELİYOR
Cumhurbaşkanlığı sistemine asıl Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra ihtiyaç olduğunu dile getiren ifade eden Başkan Çelik, “Birileri kalkmış tek adamlılık geliyor diyor. Yok ülke Erdoğan’a teslim edilecek diyor. Hayır.. Böyle bir sistem değil bu. Çift başlılığın kalktığı, ülkenin tek merkezden idare edildiği, Cumhurbaşkanımızdan sonra da, ihtiyaç duyulacak bir sistem. Ülkemizi koalisyonlardan kurtaracak bir sistem” ifadelerini kullandı. Genç STK’lar da, böyle bir organizasyondan dolayı AK Parti İl Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek, 16 Nisan’da vatan ve millet için ‘evet’ diyeceklerini belirtti.

Öte yandan referandum öncesi yürütülen Genç Kürsü, çalışması son derece faydalı bir şekilde yürütülüyor. Gençlik kolları temsilcileri, mahalleler, üniversiteler, kafeler, AVM’ler, STK’lar, sanayi bölgeleri başta olmak üzere Konya’nın 4 bir tarafına Genç Kürsü kurarak, yeni sistemi anlatıyor.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN