404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BASKETBOL BÖLGESEL ELEME MÜSABAKALARI SONA ERDİ


Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 11 ilden yaklaşık 168 sporcunun katılımıyla düzenlenen Okul Sporları Basketbol Gençler (B) Bölgesel Eleme müsabakaları finale çıkan takımların belirlenmesinin ardından sona erdi.
5 Mart Pazar günü kızlar ve erkekler kategorisinde toplam sekiz karşılaşmanın oynandığı final müsabakalarında bir üst tura yükselme mücadelesi veren sporcular kadar antrenörler de büyük heyecan yaşadı.  
Sporseverlerin büyük ilgi gösterdiği müsabakalar sonunda genç erkeklerde Özel İzmir Çiğli Doğa Bilim Anadolu Lisesi ve Meram Özel Sınav Anadolu Lisesi, genç kızlarda ise Özel Mersin Doğa Koleji ve Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi bir üst tura yükselme başarısı gösterdi.
Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol (B) Bölgesel Eleme müsabakalarının sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Dört gün boyunca basketbol şöleninin yaşandığı müsabakalarda bir birinden yetenekli sporcuları izleme fırsatı bulduk. Sporcularımız çekişmeli geçen karşılaşmalarda ortaya koyduğu centilmence hareketleriyle sporda dostluk ve kardeşlik mesajı verdiler. Böylesine güzel bir turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bir üst tura yükselen takımlarımıza başarılar diliyorum.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN