404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN’IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.
    Başkan Çalışkan mesajında şu ifadelere yer verdi:
    “Tıp Bayramı dolayısıyla, hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı en içten duygularımla tebrik ediyorum. Tüm dünyada büyük önem kazanan sağlıklı yaşam hassasiyetine paralel olarak, tıp alanında da her gün önemli gelişmeler ve yenilikler yaşanıyor. Özellikle, teknolojinin ve bilimin ilerlemesiyle birlikte doktorlarımız, tıp alanında önemli başarılara imza atıyorlar. Ülkemizin bütün vilayetlerinde açılan dev hastaneler, poliklinikler, ek binalar ve sağlık ocaklarıyla sağlık alanında yepyeni bir dönemi başladı. İnanıyorum ki ülkemiz önümüzdeki dönemlerde tıbbın her alanında dünyaya örnek teşkil edecek; Türk bilim adamlarımız ise geliştirdikleri yeni yöntemler, buluşlar ve başarılarıyla tıp dünyasında çığır açacaklardır.
    Bu duygu ve düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve iyileştirilmesi adına ülkemizin dört bir yanında fedakârca hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyor, ilimizde bir dönem başarıyla görev yaparken Hakk’ın rahmetine kavuşan Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu’nu ve ebediyete intikal etmiş tüm hekimlerimizi rahmetle anıyor, tüm hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.” 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN