404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

CİVLER MAHALLESİ YOL MAĞDURU OLDUKLARINI SÖYLÜYORLAR


Sarıveliler İlçesi, Civler Mahallesinden sitemize ulaşan mahalle sakinleri mahalle içindeki yollar hakkında mağdur olduklarını dile getirmekteler.
Mahalle içinde çocuklar okula gitmekte güçlük çekiyor. Yollar çamur içinde. Ambulans, yangın vb afet gibi konularda mahallelerine araçların girmeyeceklerini dile getirmekteler.

Civler mahalle sakinleri olarak biran önce yolların günün şartlarına uygun yapılıp, mahalle içinin parke taşı ile döşenip mağduriyetlerinin giderilmesini istemekteler. Bu konuda mahalle sakinleri; “Yetkilerden yardımlarını bekliyoruz. Yollarımızı belediyemiz, kaymakamlığımız, İl Özel İdaremiz tarafından bir an önce düzeltilip bizleri bu zor şartlardan kurtarmalarını talep ediyoruz. Biz zaten bu yol konusunu mahalle olarak dilekçe ve sözlü olarak bildirdik. Bize hizmet olarak yollarımıza toprak serdiler. Oysa bu serilen malzeme bizleri daha da zora soktu. Yağışlı günlerde çamurdan hareket edemiyoruz. Yolumuzun bir an önce ilgililer tarafından incelenip, gerekli çözümlerin sağlanmasını talep ediyoruz.” diyorlar.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN