404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİGenel Sekreter Dr. Hasan Arslan Ermenek Kaymakamını Ziyaret Etti.

Genel Sekreter Dr. Hasan Arslan bir takım incelemelerde ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Ermenek gezisinde İlçe Kaymakamı Mesut TABAKCIOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Nezaket ziyareti kapsamında geçen görüşmede Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Edip Bayrak’ta hazır bulundu. Genel sekreter Dr. Arslan Ermenek Devlet Hastanesinde yaşanan gelişmeler ve yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. İlçe hastanesi konumunda olan Ermenek’in diğer ilçe hastanelere göre tıbbi donanımının ve insan gücünün çok daha üst seviyede olduğunu, vatandaşa sunulan hizmet kalitesinin artmasıyla müracaat eden hasta sayısındaki artışın da kendilerini sevindiğini açıkladı.
Ermenek Kaymakamı Mesut TABAKCIOĞLU’da daha önce çalıştığı ilçelerdeki hastanelerle kıyaslandığında Ermenek halkının şanslı olduğunu belirterek hastanenin hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN