404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

DUALARIMIZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZE


Orta öğretimini tamamlayıp, üniversite öğrencisi olmanın ilk adımı olan YGS’ye girecek olan sevgili öğrencilerimize; Yüce Allah’tan zihin açıklığı ve başarılar diliyoruz.
Sevgili gençler; hayat zaten baştan sona hep sınavlarla, sınamalarla dolu…Sizler bunun bazı aşamalarının üstesinden gelmiş insanlarsınız. Bu ve bundan sonraki sınavlar da çok farklı olmayacak. Bu sebeple bu sınava gereğinden fazla anlam yükleyerek kendinizi germeyiniz. Zaten başaracaksınız, rahat ve sakin olun yeter…
Hayat baştan sona yeni fırsatlarla doludur. Koskoca Türkiye’de ve Dünyada size de yetecek iş, aş ve eş… hep var..! Yeter ki kendinizi iyi yetiştirin, yeteneklerinizi, ilginizi, bilginizi sürekli geliştirin. Bir sınavı kazanmakla her şeyi kazanmış olmayacağınız gibi; istediğiniz hedefe şu anda ulaşamadığınız takdirde de çok şeyi kaybetmiş olmayacaksınız.
Bizler; sizlerin o tertemiz saf halinizi, emeğinizi, yüreğinizi çok seviyoruz. Tüm fedakârlıklarımız gibi geleceğimiz de sizler içindir… Netice her ne olursa olsun her zaman başımızın tacı, gözümüzün sevincisiniz…
Azimle aşk ve şevkle çalışmaya devam edin, tüm zorlukların üstesinden geleceğinize inancımız tamdır.
Emeklerimiz de dualarımız da sizler için!
Bu Pazar YGS’ye girecek tüm değerli öğrencilerimize, velilerimize ve görevlilerimize en içten sevgi ve saygılarımızla başarılar diliyoruz.
Sevgili gençler; her şey gönlünüzce olsun. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.
  Ziya HOTAMIŞLI
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı

Ve Kamu-Sen İl Temsilcisi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN