404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE KUR'AN-I KERİM HEDİYE EDİLDİ


8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri Türkiye genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Karaman’da gençlik merkezi tarafından düzenlenen etkinlikte ''Anne Kız Kur'an Öğreniyoruz'' projesine katılan kadınlara ve gençlik merkezinde çalışan kadın personele Karaman İl Müftülüğü’nün de destekleriyle 20 adet Kur’an-ı Kerim hediye edildi. Böylesine anlamlı bir hediye aldıklarından dolayı mutlu olduklarını belirten kadın kursiyer ve personeller, hediyelerin kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen,'' Her kadın, bir erkeğin ya kızıdır, ya kardeşidir yahut hanımı veya annesidir. Kadınlara kötü şeyler reva görülmemeli, onlara layık olduğu değer verilmelidir. Biliyoruz ki kadın toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsurudur. Bizlerde bugünün önemine istinaden kursiyer ve kadın personelimize Kur’an-ı Kerim hediye ettik. Hiç bir karşılık beklemeden yüreğindeki şefkat ve sevgiyi veren, gelecek nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirecek olan annelerimizin ve tüm kadınlarımızın ’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum."
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN