404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GAZİ MUSTAFA KEMAL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ KMÜ'YÜ ZİYARET ETTİKaraman Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Mühendislik Fakültesini ziyaret etti.
Sınıf öğretmenleri Fatma Akkol eşliğinde  dördüncü sınıfta okuyan 27 öğrenci, KMÜ Mühendislik Fakültesinin Biyomühendislik, Enerji Sistemleri Mühendisliği ve Gıda Mühendisliği laboratuvarını gezdiler. Öğrencilerin ufuklarını genişletmek amacıyla düzenlenen gezide miniklere Mühendislik Fakültesi öğretim elemanları rehberlik etti.
Doç. Dr. Özlem Ateş Sönmezoğlu'nun koordinatörlüğünde gerçekleştirilen gezi hakkında düşüncelerini paylaşan Sınıf Öğretmeni Fatma Akkol, "Bu geziyle öğrencilerin derste öğrendiklerini gelişmiş laboratuvarlarda uygulamalı olarak görmelerini sağlayarak daha kalıcı bir öğrenme süreci amaçladık. Öğrenciler mikroskopik canlıları laboratuvar ortamında daha kapsamlı olarak gördüler, tükettiğimiz yiyeceklerin yararlarını ve zararlarını öğrendiler, teknolojik aletleri görüp inceleme fırsatı buldular, her şeyden önemlisi de bilim ve teknoloji adına farkındalık kazandılar. Bu geziyi düzenlememizde bize yardımcı olan bütün üniversite personeline teşekkür ederim." dedi.
Ziyaret, öğrenciler için hazırlanan ikramların ve üniversiteyi tanıtan materyallerin dağıtılmasının ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
                    
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN