404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KADİRLİ OSMAN GAZİ ANADOLU LİSESİ KIZ BASKETBOL TAKIMINDAN VALİ TAPSIZ’A SÜRPRİZ ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, 1 – 4 Mart 2017 tarihleri arasında ilimizde yapılacak olan liselerarası bölgesel basketbol müsabakaları için ilimize gelen Osmaniye Kadirli İlçesi Osman Gazi Anadolu Lisesi Basketbol Takımını kabul etti.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarete, kız basketbol takımı teknik heyeti ve sporcular katıldı. Osmaniye Kadirli İlçesinde yapılan müsabakalarda birinciliği elde ederek, Karaman’da düzenlenecek olan liselerarası basketbol müsabakalarına katılmaya hak kazanan takımı ve teknik heyeti kabulünde konuşan Vali Tapsız, doğup büyüdüğü şehir olan Kadirli İlçesinin lise takımının ilimizde gerçekleştirilecek olan organizasyonda mücadele edecek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
1 - 4 Mart 2017 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilecek olan liselerarası basketbol müsabakalarına katılan tüm takımlara başarılar dileyen Vali Tapsız, sportmenlik ve centilmenlik içerisinde geçmesi dileklerinde bulunduğu müsabakaların ilimizin tanıtımına ve sportif anlamda gelişmesine katkı sağlayacağını belirtti.
Türkçe’nin başkenti Karaman’ın ev sahipliğini yapacağı müsabakaların ilimizin misafirperverliğini göstermesi açısından da önemli olduğunu dile getiren Vali Tapsız, müsabakalar öncesinde ziyaret eden sporculara ve teknik heyete teşekkür ederek, başarılar diledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN