404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KADİRLİ OSMAN GAZİ LİSESİNDEN KMÜ'YE ZİYARET


Osmaniye Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini (KMÜ) ziyaret etti.
İlimizde 01-04 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Liselerarası Bölgesel Basketbol Müsabakalarına katılmak için Karaman'a gelen lisenin basketbol takımı ve teknik heyet, KMÜ spor tesislerine hayran kaldı.
Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenleri Lokman Azim ve Cem Eser ile Tarih ve Edebiyat öğretmenleri Ebru Bozkurt ve Çiğdem Çiçek eşliğinde üniversiteye ziyaret gerçekleştiren liseliler, KMÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu başta olmak üzere rektörlük, kütüphane, öğrenci yaşam merkezi ve üniversite yerleşkesini tanıma fırsatı elde ettiler.
Karaman ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde bulunmaktan son derece memnun olduklarını ifade eden Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri, tercih aşamasında KMÜ'ye yer vereceklerini belirterek üniversiteden ayrıldılar.
       
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN