404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN ATLETİZM ANTRENÖRLERİNE YENİ GÖREVKaraman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü atletizm antrenörlerinden Murat Yurdadön, Cihan Güç ve Ümmühan Karaçadır Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizm Teknik Kuruluna getirildi. Atletizm Teknik Kurul Başkanlığına Murat Yurdadön seçilirken, Orta Mesafeler Teknik Kurul Üyeliğine Ümmühan Karaçadır, Atlamalar Teknik Kurul Üyeliğine ise Cihan Güç getirildi.
Genç ve dinamik bir ekibe sahip olduklarını belirten Yurdadön,” Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanımız Birol Aydın’ın dediği gibi 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda Türk bayrağını dalgalandırmak istiyoruz. Atletizm kategorisinde genç ve dinamik bir ekip kurduk. Bu ekiple 2017-2018 IPS Dünya, 2018 INAS Avrupa, 2019 IPS Dünya şampiyonlarına ve en büyük hedefimiz olan 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına hazırlanarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.”


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN