404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİĞİ


Karaman Gençlik Kulübü Derneği olarak Kütüphane Haftası vesilesiyle kitap okumaya ve kitap bağışlamaya farkındalık yaratmak için 30 Mart Perşembe günü saat 16:30 da Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Kitabını Al Gel, Oku, Değiştir, Bağışla” sloganı ile gerçekleştirilecek olan “KİTAP ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİ”ne tüm gençlerimizin ve yerel halkın katılımları bekleniyor.

Kitabınızla birlikte gelerek kitabınızı okuyun, okuduğunuz kitapları takas edin, evinizde bulunan ve köy okullarına katkı sağlamak istediğiniz kitabınızı bağışlayın.

Bağışlanan kitaplar belirlenen Karaman Akpınar Köyü, Boyalı Köyü ve Kazımkarabekir ilçesi Pirireis İlkokullarına gönderilerek kütüphane oluşturulacak ve kütüphanelerine katkı sağlanacaktır. İlkokul düzeyinde hikaye, roman, boyama kitabı vb. kitaplar ihtiyaç halindedir.

Katılım sağlayacak herkese duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN