404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MEMUR-SEN HEYETİ İL MÜFTÜSÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.



Memur-Sen Karaman heyeti, ilimizde yeni göreve başlayan İl Müftüsü M. Lütfi Ketenci’yi makamında ziyaret etti. 

Ziyarete Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir, Birlik Haber-Sen Şube Başkanı Mustafa Şentürkoğlu, Bem Bir-Sen Şube Başkanı Süleyman Tartan, Sağlık-Sen Şube Başkanı İdris Güneş, Enerji-Bir-Sen Şube Başkanı Fahrettin Bozkaya, Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Soner Özyavuz, Diyanet-Sen Şube Başkanı Ali Şahin Mutlu ve Din Görevlileri Derneği Başkanı Mehmet Ali Tunç katıldı.

Ziyarette konuşan Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir, ‘’Öncelikle İlimize hoş geldiniz. Yeni vazifenizin güzel hizmetlere vesile olmasını temenni ediyoruz. Diyanet camiamızın bizim için özel bir yeri vardır. Sivil toplum kuruluşları olarak bizler her türlü çalışmada sizlerle işbirliğine hazırız.’’ Dedi.

Memur-Sen heyetinin nazik ziyaretine teşekkür eden İl Müftüsü M. Lütfi Ketenci;
‘’Bizler de bütün birimler olarak Karaman'daki diyanet hizmetlerinin daha nitelikli bir şekilde ifa edilmesi ve sosyal alanda da ihtiyaç duyulan bütün hususlarla ilgili olarak üzerimize düşen ne varsa  ve de ne yapılması gerekiyorsa sizlerin de desteğiyle elimizden geleni yapacağız. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Ziyaret, Özdemir’in Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Kurucu Genel Başkanı Merhum Mehmet Akif İnan’ın eserlerini İl Müftüsü Ketenci’ye takdimi ile sona erdi.





Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN