404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI PROJE


Melek Hatun Anaokulunun minik öğrencileri Okul Müdiresi Nurcan Özçelik ve öğretmenleri Tuba Topyılmaz ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarette, Okul Müdiresi Nurcan Özçelik, Melek Hatun Anaokulu öğrencilerinin 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinleri kapsamında hazırlamış oldukları “Şehidine El Ver Projesi” hakkında  İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na bilgiler verdi.
Melek Hatun Anaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinleri kapsamında böyle bir projeye imza atmanız ve Çanakkale ruhunu öğrencilerimize yaşatmanız bizleri mutlu etti. Bu ülkenin hangi şartlar altında bağımsızlığına kavuştuğunun küçük yaştaki çocuklarımıza anlatılması açısından önemli ve etkili bir proje olmuş” diye konuştu. İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu projenin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Melek Hatun Anaokulu olarak projeyi tüm öğretmenler ve öğrencileriyle işbirliği ile hazırladıklarını ifade eden Nurcan Özçelik,  “Şehidine El Ver Projesini 17 Mart Cuma günü saat 11 de tüm velilerin ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Projemizde okul bahçesini Çanakkale Şehitliği görünümünde dizayn ederek o ruhu okulumuzda da yansıtmayı hedefledik” dedi.
Okuldaki öğrencilerin ellerine kına yakılacağını, programa katılan tüm konuklara da Çanakkale ´deki askerlerin yemeği olan hoşaf ve tam buğday ekmeği ikram edeceklerini söyleyen Özçelik, “Çocuklarımızın hazırladığı gösterilerin ardından şehit yakınlarına bağışlanmak üzere okul aile işbirliği ile bir yardım kampanyası düzenleyerek bu bağıştan elde edilen geliri şehit yakınlarına yönelik çalışmalar yürüten vakfın hesabına yatırarak projemizin asıl hedefine ulaşmasını sağlayacağız” diye konuştu.
Minik öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na kendi yapmış oldukları resimleri takdim etmeleriyle devam eden ziyaret günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

15-03-201715-03-201715-03-201715-03-201715-03-2017
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN