404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MUT YOLU GİRİŞİNDE PEYZAJ ÇALIŞMALARI BAŞLADI        Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek Siyahser-Beyazkent arasındaki üst geçitte çalışmaların tamamlanmasının ardından peyzaj çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yerinde inceledi.

        Son yıllarda gerçekleştirdiği çalışmalarla şehir girişlerini daha modern ve gösterişli hale getiren Karaman Belediyesi, Karaman-Mut girişinde peyzaj çalışmalarına başladı. 

        Geçtiğimiz günlerde yapımı tamamlanarak hizmete başlayan Siyahser-Beyazkent arasındaki yaya üst geçidi çalışmaları kapsamında şehrin en önemli girişlerinden birisi daha modern ve gösterişli bir hale geldi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından başlatılan peyzaj çalışmalarıyla şehrin Mut girişi ağaçlandırılıyor.

        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalarla ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Çalışkan; " Şehrimizin önemli girişlerinden birisini daha tamamen yeniledik. Siyahser ve Beyazkent Mahallelerimiz arasında inşa ettiğimiz yaya üst geçidi ve burada bulunan yarma üzerine uyguladığımız Selçuklu motiflerinden oluşan uygulama ile Karaman Mut girişi son derece güzel ve modern bir görünüme kavuştu. Şimdi ekiplerimiz bu noktada ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmalarını yürütüyor. Artık bu noktadan şehre giren milletimizi daha modern ve daha güzel bir görüntüyle karşılayacağız" dedi.

  
  
  
  
  
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN