404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MUT YOLU KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

 
    Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Mut Yolu Köprülü Kavşağ’ında çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Mayıs ayında kavşağın tamamen hizmete gireceği öğrenildi.        
    Geçtiğimiz yıllarda Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımına başlanan ve kamulaştırma nedeniyle bir kısmı yarım kalan Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar geçtiğimiz günlerde yeniden başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcıları Hacı Osman Ünüvar ve Abdullah Bağırgan ile birlikte yapımı devam eden Mut Yolu Köprülü kavşağında incelemelerde bulundu.
    Mayıs ayından itibaren köprülü kavşağın tam anlamıyla trafiğe açılacağını söyleyen Başkan Çalışkan: “Kamulaştırma nedeniyle bir bölümü yarım kalan Köprülü kavşakta, sonuçlanan mahkeme kararı ile çalışmalar yeniden başladı. Şu anda çok hızlı bir şekilde çalışmalar devam ediyor. İnşallah Mayıs ayı içerisinde Mut yolu köprülü kavşağı vatandaşlarımızın hizmetinde olacak” dedi.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN