404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REFERANDUM İÇİN YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK


AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü;
16 Nisan tarihine kadar seferberlik ilan ettik. Referandum için yol haritamızı belirledik. Hep birlikte ’evet’ dediğimiz tarihi bir referandumu göreceğiz.
AK Parti’nin Ankara Arena’da ‘Evet’ kampanyasını başlattığı toplantıya Karaman Teşkilatı olarak tam kadro katıldık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi Evet Tanıtım toplantımızın heyecanını, coşkusunu Karaman 'a getirdik. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını Karamana getirdik.
Çıktığımız bu yol kutlu bir yoldur ve kutlu bir reformu da beraberinde getirecektir.
“İl ve İlçe yöneticilerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanımız ve Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis üyelerimiz, Mahalle, Köy, Belde Teşkilatlarımızla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi Halk Oylamasına start verdik.
Türkiye’nin yeniden doğuşuna Biz inanıyoruz, bu millet bize 15 yıldır güvendi, ’evet’ dedi, hiç kaybetmedi. Yine diyecek, yine kazanacak. 

16 Nisan Türkiye’nin ve Türk Milletinin en önemli miladı olacaktır. “İki seçeneğimiz var. Ya güçlü Türkiye, Ya güçlü Türkiye. Ya güçlü milli irade, ya güçlü milli irade. Bu sisteme, reforma ‘evet’ demekten başka kurtuluşumuz yok. O sandık; milletin kendi kaderini memleketin kaderini oylayacağı bir sandık olacak ve yeni dönemde Karaman'ın payı yine büyük olacaktır.
Karaman Teşkilatları olarak, tam kadro sahada olacağız. Samimiyetle ve heyecanla seçim çalışmalarını yürüteceğiz. İl ve ilçelerimizde hazırlıklarımız tamamdır. İl ve İlçe SKM Başkanlarımızın hazırladıkları programlarla tüm teşkilat mensuplarımızla sahada olacağız. Teşkilatımızın her bir kademesi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kapı kapı dolaşacağız, elini sıkmadığımız Karamanlı hemşerimiz kalmayacak. Teşkilatımız, gece gündüz alanda olacak. Neden evet denilmesi gerektiğini bu milletin her bir ferdine tek tek anlatacağız. Doğru tektir. O doğruda birleşmek için var gücümüzle çalışacağız.
Karaman merkez Köy ziyaretlerimiz ile Birlikte referandum çalışmalarına başladık ve bu hafta pazar günü Kalkınma Bakanımız Hemşerimiz Sayın Lütfi Elvan’ın ilimize Gelmesi İle çalışmalarımız Hız kazanacak, Milletvekillerimiz Meclis çalışmalarını tamamladıktan sonra tam kadro sahada olacağız ve Karaman her zaman olduğu gibi kendine yakışan sonuçla bu Seçime Damgasını vuracaktır.

Söz de karar da milletimizin olacak ve bu kararın da evet olacağına inanıyoruz. Karamanımız 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı duruşuyla, 1 Kasım’daki sandığa yansıttığı iradesiyle ve devletine olan sadakatiyle örnek olmuştur. 16 Nisan’da da gereken mesajı yine sandıkta verecektir”  

Halk oylamasında Karamanımız, ülkesinin istikrarı ve kendisinin üzerinde bir güç olmaması için evet diyecektir. “İstikrar için evet, istikbal için evet, istiklalimiz için evet diyoruz.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN