404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE HALKA ÇAM FİDANI DAĞITILDI


14 Mart Tıp Bayramı Nedeniyle Sağlık Çalışanlarına Ve Halka Çam Fidanı Dağıtıldı.

Karaman Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Karaman Orman İşletme Müdürlüğü işbirliği ile Tıp Bayramında ücretsiz 2 bin çam fidanı dağıtımı gerçekleştirildi.
Karaman Devlet Hastanesi ana giriş kapısı önünde dağıtım programına Genel Sekreter Dr. Hasan Arslan, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin Karasuleymanlıoğlu, Orman İşletme Müdürü Fazıl Cabaroğlu ile Devlet Hastanesi idarecileri katıldı.
Genel Sekreter Dr. Hasan Arslan yapılan etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, içinde bulunduğumuz hafta tıp bayramı haftası olduğunu belirterek hasta ve hasta yakınlarının bu yönde dikkatlerini çekmek, konuyla ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla fidan dağıtımı yaptıklarını belirtti.
“Hastalarının sağlığı için büyük bir sabır, hoşgörü ve özveriyle hizmet eden, hastasının ıstırabını dindirmeden mesaisini bitirmeyen değerli sağlık çalışanlarımızın bir kez daha tıp bayramlarını kutluyorum” diyen Dr. Arslan Karaman Orman İşletme Müdürlüğüne de desteklerinden ötürü teşekkür etti. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN