404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK VE KÖYLERİNİ ZİYARET


AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Ermenek ve köylerini ziyaret ederek  çeşitli temaslarda bulundu.
   
Dr. Recep Şeker, Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, Ermenek Il Genel Meclis Üyesi Eyüp Çayır ve AK Parti İl ve Ermenek ilçe yönetim kurulu ile birlikte Ermenek ilçemize ait köyleri ziyaret ederek  vatandaşlar ile buluştu köylerimizin ve vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinledi. 

Dr. Recep  Şeker ve heyet Ermenek ilçemize ait Evsin, Yalındal, Zeyve Pazarı, Sarıvadi, Gökçeseki, Gökçekent, Pınarönü, Çamlıca, Görmeli ve Yaylapazarı köyleri ile Kazancı beldesine  giderek vatandaşlar ile buluştu  vatandaşlara hitap ederek Anayasa Değişikliğini ve önemini anlattı  evet için destek istedi ve vatandaşların anayasa değişikliği ile ilgili sorularını cevapladı.

Dr. Recep Seker, Karaman Ak Parti Milletvekili, Tarım,  Orman ve Köyişleri  Komisyonu Başkanı Recep Konuk, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ile birlikte Ermenek ilçe merkezini ziyaret ederek burada vatandaşlar ile buluştu ve çeşitli temaslarda bulundu.

Milletvekilleri  Ermenek ilçemizde vatandaşlarımıza  hitap ederek Anayasa değişikliğini anlattı ve Evet için destek istedi.     


Şeker, Karaman ve ilçelerimizde temaslarını sürdürüyor.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN