404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEKER, "ÜLKEMİZİN AYDINLIK GELECEĞİ İÇİN EVET"

  

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Karaman'da temaslarını sürdürüyor. 

Dr. Recep Şeker Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Parti Yönetimi  ile birlikte Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ve bu ilçelere bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlar ile buluştu vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinledi.      

Dr. Recep  Şeker ve heyet Ayrancı; Ağızboğaz köyü, Bögecik köyü, Kavuklar köyü, Ambar köyü, Kale köyü, Karaağaç köyü, Saray köyü, Hüyükburun köyü, Dokuzyol Köyü ile Kazımkarabekir; Kızıl Köyü, Akarköy ve Özyurt köyüne giderek vatandaşları ziyaret etti ve Anayasa Değişikliğini vatandaşlara anlatarak neden evet demeleri gerektiğini referendum da evet in ülkemiz için milletimiz için ve ulkemizin geleceği için önemini vatandaşlara anlatarak evet için destek istedi.
                                                   
Dr. Recep Seker, Karaman Ak Parti Milletvekili, Tarım,  Orman ve Köyişleri  Komisyonu Başkanı Recep Konuk, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ile birlikte,  ameliyat olan Kazımkarabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı'yı  ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.


Şeker ve heyet daha sonra Karaman ilimize bir ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın  Süleyman Soylu'nun Karaman programlarına iştirak ederek Karaman Polis Meslek Yüksek Okulu, Karaman Valiliği ve Karaman Belediyesi ziyaretlerine katıldı. STK Platformu'nun düzenlediği "Güçlü Türkiye Yolunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" programına da katılan Şeker ziyaretleri sonrası da yaptığı açıklamada; "İlçelerimize ve köylerimizi  ziyaret ettik, vatandaşlarımız ile buluştuk, kucaklaştık.  Ülkemizin aydınlık geleceği için "Evet" dedik. Vatandaşlarımıza referandumda "Evet'in önemini anlattık.  Ziyaretlerimiz sürecek." dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN