404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEVKİ YILMAZ KARAMAN’A GELİYOR


        TBMM 20. Dönem Milletvekillerinden Şevki Yılmaz, “Güçlü Türkiye Yolunda, Cumhurbaşkanlığı Sistemi” isimli konferansta konuşmacı olarak katılmak üzere Karaman’a geliyor.
        Karaman Belediyesi ve EVET Platformu işbirliğinde düzenlenen konferans programına konuşmacı olarak katılmak üzere Karaman’a gelecek olan TBMM 20. Dönem Milletvekillerinden Şevki Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı sistemi üzerine anlatımlarda bulunacak. Konferans programı, 19 Mart Pazar günü saat 20.45’de Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi 15 Temmuz Konferans salonunda gerçekleşecek.        
        Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “TBMM 20. Dönem Milletvekillerimizden Sayın Şevki Yılmaz’ı, belediyemiz ve EVET Platformu işbirliğinde düzenlediğimiz konferans programı dolayısı ile ilimizde ağırlayacağız. Kendisini bir kez daha Türk Dili’nin Başkenti Karamanımız da ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Tüm hemşerilerimizi Pazar günü gerçekleştirilecek konferans programına katılmaya devam ediyorum” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN