404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN BAŞARI DİLEDİ


Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen YGS'ye girecek öğrencilere başarı diledi. 
Sözkesen; "Bir yıl boyunca özveriyle çalışıp YGS’ye hazırlandınız. İnşallah yaşadığınız stres, sıkıntı ve mücadelenin karşılığını hak ettiğiniz şekilde alacaksınız. Sınav öncesi ve sınav sırasında rahat olun, heyecan yapmayın. Hedefini gören öğrenci her zaman başarıya kilitlenecek ve önce ailesinin, sonra okulunun ve ilçemizin gururu olacaktır. Ermenek’ten başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikte bireyler olmanız için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.
Öte yandan öğrencilerimizin başarılı bir sınav geçirebilmesi adına bizlerinde üzerimize düşen görevleri yerine getirmemiz gerekmektedir. Tüm vatandaşlarımızdan ricam gürültü kirliliğinin yapılmaması, sessizliğin sağlanmasıdır.
Bu duygularla, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren tüm öğretmenlerimiz ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum."
dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN