404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'İN KADINLAR GÜNÜ MESAJI


Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen Kadınlar Günü ile ilgili mesajında; "Kadınlar hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir anne, bir eş, bir evlat olarak kadın toplumu dönüştüren ve topluma yön verendir. Hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eder. Biz Cennet annelerin ayakları altındadır buyruğuna inanan bir milletiz ve bu inanç gereği kadınlara yönelik her türlü ayrımcılığı, her türlü istismarı reddetmeliyiz. Türkiye'de ve dünyada kanayan bir yara olan kadına şiddete artık bir dur demeliyiz. Kadına kalkan el iflah olmaz. Annesine, eşine, kız kardeşine, kızına şiddet uygulayan bir ruh iflas eder.
Eğer kadın mutluysa ülke de mutludur. Eğer kadın umut içindeyse, o ülke de umut içindedir. Bizim de yerel yönetimler olarak, kadınları desteklemek gibi bir sorumluluğumuz vardır. Ermenek Belediyesi olarak, kadınlarımıza yönelik hizmetlerimizi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da artırarak sürdüreceğimizi ifade etmek istiyorum. Ermenek Belediyesi Kadın Meclisini kurmaktaki en büyük amacımızda onlara yeterince fırsat tanımak, kadınlarımızın hayata daha çok katılmaları için onlara söz hakkı vermektir.
Bu vesile ile dünya üzerindeki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum."dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN