404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SÖZKESEN'İN REGAİP KANDİLİ MESAJI


İslam Dünyası için önemli olan, içinde Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesini barındıran üç aylar başlıyor. Allah'ın bereket ve rahmetinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaip Kandilini bu gece idrak edeceğiz İnşallah. Bu mübarek günler vesilesiyle kırgınlıkları, kavgaları bir tarafa bırakıp, kardeşliğimiz ve beraberliğimizin güçlenmesi için birlik olmalıyız.
Bugün dünyada akan kanın, çekilen acıların son bulmasını, yaşanan terör olaylarının, şiddet olaylarının son bulmasını, kardeşliğin artmasını temenni ediyorum.
Ülkemizin ve bütün İslam aleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyor, bu anlamlı günlerin hayırlara vesile olmasını dileyerek, bütün insanların barış içinde olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN